Obchodní a reklamační podmníky

1. ÚVOD

Obchodní a reklamační podmínky prodeje jsou platné a upravují obchodní vztah mezi kupujícím, dále jen zákazník a dodavatelem zboží, objednaného prostřednictvím tohoto internetového obchodu hrackyhracky.cz a jeho provozovatelem firmě Pavel Macháň se sídlem Ostrovského 1194/21, 150 00 Praha 5, Česká republika, dále jen dodavatel.

2. OBJEDNÁVKA

Veškeré objednávky podané prostřednictvím internetového obchodu hrackyhracky.cz jsou pro obě strany, jak pro zákazníka tak pro dodavatele závazné.
Zákazník podáním objednávky zároveň stvrzuje, že se seznámil s obchodními a reklamačními podmínkami internetového obchodu hrackyhracky.cz a souhlasí s nimi.

Objednávka je platná pokud jsou vyplněny veškeré požadované informace vyžadované formou formuláře na internetovém obchodu hrackyhracky.cz a ověření objednávky dodavatele u zákazníka formou e-mailu nebo telefonického dotazu.

3. DODACÍ PODMÍNKY

Místem dodání zboží je adresa vyplněná zákazníkem při objednávce.

Dodávka zboží se uskutečňuje způsobem, který si zákazník vybral při objednávce.

Dodací podmínky upravuje blíže sekce "Zasílání".

4.PLATEBNÍ PODMÍNKY

Platební podmínky odpovídají způsobu, který si zvolil zákazník při své objednávce. Bližší informace upravuje sekce "Platební možnosti".

5. REKLAMACE A ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY

Dodavatel garantuje kvalitu zboží u tohoto druhu obvyklou. Veškeré reklamace musí být uplatněny písemnou formou a to buďto doporučeným dopisem nebo e-mailem. V obou případech je nutno uvést přesný popis a specifikaci čeho se reklamace týká, adresu a další potřebné údaje zákazníka.

V případě, že dodávka zboží vykazuje zjevné vady přepravního obalu a to zejména protržení, rozbití atd., je zákazník oprávněn odmítnout převzetí zboží.

V souladu se zákonem 367/2000 Sb odst. 640/1964 Sb. – občanský zákoník, § 53 odst. 7  má  soukromá osoba kupující (ne však podnikatel – osoba, která při uzavírání a plnění smlouvy jedná v rámci své obchodní nebo jiné podnikatelské činnosti) právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží, které bylo objednáno přes e-shop, emailem, po telefonu  a následně posláno přepravní službou na určenou adresu.

Zboží musí být vráceno pouze v originálním obalu, nepoškozené, bez známek užívání nebo opotřebení a to ve výše uvedené lhůtě. Dodavatel, po obdržení vráceného zboží neprodleně vrátí zákazníkovi zpět odpovídající částku a to předem dohodnutým způsobem.

Platební možnosti

1. CENA OBJEDNÁVKY

O výši objednaného zboží budete informováni ihned při objednávce na internetových stránkách. K ceně objednaného zboží připočítáváme cenu za přepravu. Není-li snížena v časové ohraničené akci.

2. ZMĚNA CENY OBJEDNÁVKY

Dodavatel si vyhrazuje právo změnit cenu dodávaného zboží a to v případech, že tato cena byla zvýšena i na vstupu od dodavatele. Dodavatel se zavazuje o tomto neprodleně informovat zákazníka, tento má právo v tomto případě od smlouvy písemnou formou odstoupit.

3. PLATEBNÍ PODMÍNKY

Zákazník si může při objednávce zvolit, jaký způsob platby preferuje. Zákazník je povinen zboží uhradit v okamžiku převzetí zboží.

Zasílání

1. TERMÍNY DODÁNÍ

Termín vyřízení vaší objednávky a termín dodání je závislý na vybraném druhu dodání. Dodavatel si vyhrazuje právo dodat objednané zboží v rozmezí 2 - 30 dnů od doručení objednávky. O předpokládaném termínu dodání vás budeme informovat při potvrzení objednávky. Dodavatel si vyhrazuje, v případě situace kterou nebylo možno ovlivnit , termín dodání prodloužit, ale vždy o tom musí informovat klienta, který má právo v tomto případě od objednávky písemnou formou odstoupit.

2. ZPŮSOB DODÁNÍ

Objednávka bude vyřízena a dodána formou obchodního balíku od České pošty do 5 dnů na adresu zvolenou při objednávce. 

Podmínky vrácení peněz

  1. zboží musí být odesláno nejpozději do 14 dnů od obdržení zboží.
  2. zboží musí být v originální krabici. Zboží musí být neporušeném a nepoužitém stavu.
  3. zásilka musí obsahovat doklad o zaplacení a kopii útržku dobírkové nebo balíkové služby, průvodní dopis stvrzující požadavek na vrácení peněz.
  4. vráceny vám budou pouze peníze za zboží a dopravu směrem od dodavatele k zákazníkovi, za dopravu bude účtováno nejnižší poštovné, které dodavatel nabízí.
  5. balíky zasílejte běžnou balíkovou poštou (můžete balík pojistit). Balíky zaslané na dobírku nebudou přijaty.
  6. vrácená částka bude uhrazena poštovní poukázkou na dodací adresu, nebo na bankovní účet do 14 dnů od doručení balíku
  7. U bezdůvodně nevyzvednutých nebo nepřevzatých zásilek /není poškozený obal/ poštovné nevracíme.

Reklamované zboží zašlete na adresu:

Pavel Macháň
Ostrovského 1194/21
Praha 5
150 00

Tel.: +420 733 510 742

Důležité upozornění:

Tato služba se vztahuje pouze na území České republiky.
Informujte nás prosím i v případech, že obdržíte poškozenou zásilku. Bohužel nemůžeme za bezchybné doručení ručit, ale i těmito reklamacemi se zabýváme.

Závěrečná ustanovení

Tato část je součástí podmínek a nabývá platnost k 1.11.2009. Platnost této části může být upravována nebo rozšiřována. Změny týkající  se dopravy není nutné oznamovat.